Trainingstijden 2020 -2021

Trainingsschema 2020 – 2021

Aanvang trainingen!

De trainingen vangen aan op maandag 17 augustus!

Let op: de trainingen voor de jongste jeugd vangen aan op de velden buiten bij de Bloemhof. Jeugd vanaf B trainen vanaf 17 augustus in de zaal. vanaf 1 oktober geldt dit schema voor iedereen in de zaal tot einde maart 2021.

Vakanties: voor de jeugd tot en met C geldt dat er tijdens alle schoolvakanties geen training wordt gegeven. De A en B jeugd heeft alleen tijdens de twee weken kerstvakantie geen training.

Er zijn twee afwijkende locaties in het schema:
Emergo Hal Langs de Akker 3 1186 DA Amstelveen
Sporthal de Meerkamp Van der Hooplaan 239, 1185 LN Amstelveen

Indien de aanvang afwijkt wordt of ben je daar separaat over geïnformeerd.

Indien je verhinderd bent om te trainen meldt je dit vooraf aan de trainer.

Voor vragen over dit schema kun je terecht bij de coördinatoren horende bij de betreffende leeftijdsgroep. Zie contact.

Veel plezier en succes met trainen.

PS Dit schema is onder voorbehoud. het kan ten alle tijden worden gewijzigd.

De handbalschooltrainingen gaan weer van start op 19 september.

Maandag

Hal 1

15.30 – 16.45   E-jeugd 1-2   Herman
16.45 – 18.00   MC1 – D2   Eva – Paul (0,5 zaal)
16.45 – 18.00   D4 – D5   Herman (0,5 zaal)
19.00 – 21.00   Dames – MB1   Herman

Hal 2

16.00 – 17.30   Topsport   Wai
17.30 – 19.30   Heren 1   Bert
19.30 – 20.30   MB2 – MC2   Saskia (0,5 zaal)
19.30 – 21.00   JA   Gaby (0,5 zaal)

Emergo Hal

16.30 – 18.00   JC2 – D1   Leo Hagebeek

Kracht

17.30 – 18.30   Dames Topsport
18.30 – 19.30   Topsport
19.30 – 20.30   Heren 1

Dinsdag

Hal 1

16.30 – 18.00   JC1 – JC2   Dennis (0,5 zaal)
16.30 – 18.00   D1 – D2   Herman (),5 zaal)
18.00 – 20.00   Heren 1   Bert
20.00 – 21.30   Dames 2 en 3   Peter

Hal 2

16.00 – 17.30   Topsport Heren   Wai
17.30 – 19.00   Heren 2 en 3   Djordje
19.00 – 20.30   JA – JB    Will Dennis Arthur

Kracht

15.45 – 16.30   Topsport Light
18.15 – 19.00   Topsport Light
20.00 – 21.00   Heren 1 (die geen ochtendtraining)

Woensdag

Hal 1

17:00 – 18:00     Keepers Jeugd – Gaby

Hal 2

14.30 – 15.45   E-jeugd 3 – 4 – 5   Herman
15.45 – 17.00   E-jeugd 1 – 2   Herman
17.00 – 18.30   MC1   Herman (0,5 zaal)
17.00 – 18.30   D1 – D3   Erik (0,5 zaal)
18.30 – 20.30   Dames – MB1   Herman

Donderdag

Hal 1

16.00 – 17.30   D3 – D4 – D5   Matthijs Ran

Hal 2

17.00 – 18.30   JB – JC1   Dennis
18.30 – 20.00   Heren 1   Bert
20.00 – 21.30   Heren 2 en 3   Djordje – Micha

Meerkamp Amstelveen

17.15 – 18.30   MC1 – D2   Eva – Paul

Kracht

17.00 – 18.00   Dames Topsport
18.30 – 19.15   Topsport Light
19.15 – 20.00   Heren 2
20.00 – 21.00   Heren 1

Vrijdag

Hal 1

16.00 – 17.00   F -H   Herman – Martine
17.00 – 18.30   JB – JC1 – JA (deel)   Martin – Rob
18.30 – 20.00   Heren 1  Bert
20.00 – 21.30   DS selectie   Herman

Hal 2

16.00 – 17.30   E-jeugd 3 – 4 – 5   Tobias – Carola
17.30 – 19.00   MB1   Bjorn (0,5 zaal)
17.30 – 19.00   MB2 – MC2   Herman (0,5 zaal)
19.00 – 20.30   Heren 2 en 3 en JA (deel)

Kracht

16.00 – 17.00   Topsport Light
17.30 – 18.30   Topsport

Zaterdag

Hal 1

08:00 – 10:00    Handbalschool  D – C – B – A