Teamindeling 2024/2025

Teamindeling jeugd

Hierbij de teamindelingen en het trainingsschema voor aankomend seizoen 2024 -2025.
Het schema voor de krachttraining volgt later.
Als je naam bij een selectie groep van meerdere teams staat betekent het dat de definitieve teamindeling gedaan wordt na de voorbereiding. De opgave in Sportlink kan afwijken van deze teamopgave, maar deze is leidend. Mocht je vragen hebben kan je terecht bij je coach of coördinator.

TEAMINDELING 2024/2025

Heren A1:
Jens, Luca, Daan, Charlie, Tobias, Kevin, Lars, Sven M, Sven O, Dave, Twan, Gianni, Tim,
Sam
Coach: Jeffrey en Rene
Begeleider: Leo

Dames A1:
Ruby, Sarah, Janna, Arwen, Pien, Iris, Demi, Fleur, Bonnie, Maureen, Zoe, Ilze
Coach: Donny en Will
Begeleider: Kim

Dames A2:
Bobbie, Shenna, Kiki, Esmee, Anouk, Jasmin, Femke, Jay, Marlissa
Coach: ntb

Heren B1:
Nick, Colin, Dinand, Dasan, Cees, Freek, Timo, Kyan, Finn, Reef, Florian, Lucas, Jordi,
Justin
Coach B1: Stan en Erik
Begeleider B1: Marijke

Heren B2:
Bas, Lode, Noam, Teun, Elco, Boaz, Duncan, Vince, Tijs, Roef, Milan, William, Joris,
Kieran
Coach B2: Seppe
Begeleider B2: Matthijs

Dames B1 selectie:
B1: Lisa, Myra, Janna, Mila, Guusje, Odie, Nina V, Nina R, Babs, Sophie, Nency, Delilah,
Danielle, Joy, Yvette
Coach B1: Sam en ntb
Begeleider B1: Karima

Dames B2 selectie:
B2: Tess, Candela, Pien, Nikkie, Annabelle, Charlotte, Liset, Miranda, Sanne, Tine, Robin
Coach B2: Danila, Britt, Debbie
Begeleider B2: Petra

Dames B3: (aangevuld met B2 , C1, C2)
Maite, Yurena, Carice, Celina, Sophie, Demi, Amber
Coach B3: ntb
Begeleider B3: ntb

Heren C selectie (C1 + C2):
Giovanni, Daan, Joep, Finn, Rayan, Bastiaan, Kryspin, Levi, Floor, Tygo, Thijmen, Guus,
Morris, Hendra, Kick
Coach C1: Jeroen
Begeleider C1: ntb
Coach C2: Gianni, Lars en Stijn
Begeleider C2: ntb

Dames C1:
Nora, Janniek, Anna, Isa, Nomi, Lina, Lizzy, Noa, Tess, Tamar
Coach C1: Tobias en Job

Dames C2:
Maja, Femme, Linde, Francis, Roos, Nika, Carly, Leonore, Luna, Luana, Yara
Coach C2: Martine en Micha

Heren D selectie (D1+D2):
Bram, Pim, Wessel, Joppe, Liam, Cas, Quinn, Tyler, Jens, Lars, Niek, Jack, Sep, Stach,
Hugo, Dylan, Valentijn, Joor, Daan, Thies
Coach D1: Nicole
Coach D2: Tim en Ferry

Dames D3:
Gwen, Ella, Bo, Bibi, Yfke, Yara, Viktoriia, Saar, Maree
coach D3: Marvin en Rolf

Dames D4:
Sasja, Noortje, Zola, Mischa, Lisa J, Lisa F, Esmee, Amy, Megan, Deliz
Coach D4: Martijn en Patrick

Gemengd E1:
Melle, Cas, Thijn, Kian, David, Elijah, Colin, Thom, Rivano
Coach E1: Jacco en ntb

Gemengd E2:
Eliott, Marley, Noa, Espen, Remy, Norah, Ziva, Stijn, Hugo
Coach E2: Nicky en Martin

Gemengd E3:
Guusje, Melissa, Leanne, Jahlyza, Kate, Lizzy, Hanna, Annabelle
Coach E3: Naomi en Kim

Gemengd F1:
Rik, Phillip, Aiden, Mats, Bas
Coach F1: Elsa

Gemengd F2:
Nathan, Jaxx, Valerie, Amy, Suze
Coach F2: Roxanne

Gemengd F3:
Sarah, Lizzy, Lieke, Tes, Bob
Coach F3: ntb